Tabletki na potencję (erekcję) bez recepty

udostępnij:

Problemy z erekcją to wstydliwy problem, który dotyczy wielu mężczyzn w każdym wieku. Najczęstszą przyczyną tego schorzenia bywa przemęczenie i stres, ale może być również symptomem wielu chorób: nadciśnienia, depresji, miażdżycy czy cukrzycy. Zaburzenia wzwodu mogą być skutkiem stosowania używek, takich jak alkohol, papierosy czy narkotyki.

Warto pamiętać, że zdrowa dieta, aktywność fizyczna i prawidłowa ilość snu mają istotne znaczenie w zapobieganiu powstawania problemów z erekcją w przyszłości.

Sildenafil czy tadalafil?

Sildenafil to popularny lek, znany pod nazwą “Viagra” czy “niebieska tabletka”, stosowany w zaburzeniach wzwodu. Lek ten blokuje enzym odpowiedzialny za zahamowanie erekcji, a dodatkowo rozszerza naczynia krwionośne. Substancja ta zaczyna działać w momencie pobudzenia seksualnego. Działanie leku rozpoczyna się 30-60 minut po zażyciu, a spożycie razem z posiłkiem może opóźnić działanie. Dostępne są dawki 25 mg i 50 mg i zaleca się rozpoczęcie leczenia od dawki 25 mg.

Obecnie w naszej aptece mogą Państwo skorzystać z szerokiej oferty preparatów z sildenafilem bez recepty, które pomogą pozbyć się zaburzeń wzwodu. W zależności od preferencji mogą Państwo wybrać:

Tadalafil oraz sildenafil należą do tej samej grupy terapeutycznej - silnych wybiórczych inhibitorów fosfodiesterazy 5, które wspomagają rozkurcz mięśni gładkich w ciałach jamistych, powodując zwiększenie napływu krwi do prącia podczas podniecenia seksualnego.  Od niedawna tadalafil dostępny jest również bez recepty w dawce 10 mg. Lek należy przyjmować minimum 30 minut przed planowanym stosunkiem. Substancja ta nie wchodzi w interakcje z jedzeniem ani alkoholem. Maksymalny czas działania leku wynosi 36 godzin.

Przeciwwskazania do stosowania preparatów z sildenafilem i tadalafilem

Sildenafil oraz tadalafil, tak jak każde leki, mogą mieć przeciwwskazania do stosowania. Leki te nie powinny być stosowane m.in. u osób poniżej 18 roku życia, u kobiet, u osób z ciśnieniem niższym niż 90/50 mmHg, z dławicą piersiową, przy ciężkiej niewydolności wątroby i serca. Przeciwwskazaniem jest również stosowanie leków z grupy azotanów. Minimalny odstęp w stosowaniu dla tadalafilu to 48 godzin, a dla sildenafilu 24 godziny. Skuteczność tadalafilu szacowana jest na poziomie 87%, a sildenafilu - 83%.

W przypadku, gdybyście Państwo poszukiwali produktów aptecznych, niewidocznych w ofercie apteki internetowej - prosimy o kontakt, postaramy się pomóc.

Inne artykuły na blogu