Acetylcysteinum Flegamina

produkt dostępny bez recepty, tabletki musujące,

Acetylocysteina (acetylcysteine)

, Teva

Dawka:

600 mg
brak ofert

Opakowanie:

10 tabletek
niedostępny

Koszyk:

Więcej informacji o Acetylcysteinum Flegamina

Acetylcysteinum Flegamina to lek bez recepty dostępny jako tabletki musujące. Substancją aktywną tego leku jest acetylcysteine i jest to także tzw. nazwa międzynarodowa tego preparatu. Lek Acetylcysteinum Flegamina ma kategorię ATC R05CB. Oznacza to, że jest on przypisany do kategorii: układ oddechowy, leki stosowane w kaszlu i przeziębieniu, leki wykrztuśne (bez przeciwkaszlowych), leki mukolityczne. Acetylcysteinum Flegamina występuje w dawce 600 mg w opakowaniach: 10 tabletek. Producentem preparatu jest Teva. Acetylcysteinum Flegamina to produkt leczniczy, który ze względów bezpieczeństwa terapii wymaga transportu w kontrolowanej temperaturze. W naszej aptece można zamówić go z odbiorem osobistym lub wybierając dostawę kurierem oferującym specjalistyczne warunki transportu.

Skład Acetylcysteinum Flegamina

  • Substancja czynna: 600 mg acetylocysteiny,
  • substancje pomocnicze: kwas cytrynowy, sodu wodorowęglan, kwas adypinowy, powidon K-25, aspartam (E 951), aromat cytrynowy (zawiera maltodekstrynę, sacharozę, gumę arabską (E 414), triacetynę (E1518), alfa-tokoferol (E 307)).

Ulotka produktu Acetylcysteinum Flegamina

Przeczytaj dane na temat składu, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.